Každý chce sedět v pohodě, s kávou v ruce, na stylové terase, kterou mu budou závidět všichni sousedé! A pokud toužíte po bezstarostné oáze klidu, která i po dvaceti letech bude jako nová, volba je jasná. Nadčasový moderní produkt – WPC TERASY.

Jedná se o elegantní kousek. Terasám nechybí odolnost, jsou vyrobeny z WPC materiálu, jde tedy o jedinečnou spojitost dřeva a plastu. Design je čistý, hladký a jejich údržba opravdu nenáročná. Vezmete hadici s vodou, jednoduše přestříkáte a máte hotovo! 

S dlouhou životností bezpochyby souvisí také finanční úspora. Nejen že nemusíte po 5 letech přemýšlet nad novou terasou, ale také se vyhnete neustálému broušení desek. Naše kvalitně namontované WPC TERASY mají opravdu dlouhou životnost.

Také nám je jasné, že asi nechcete celou terasu pod stromy, ale krásně na sluníčku. Nebojte, ani sluníčko na barvě neubere. Dřevoplastové desky si ponechávají jasné a živé barvy po celou dobu. 

A pokud se bojíte, že budete chodit po kusech plastu, tak to opravdu ne. Prkna firmy Woodplastic vám budou připadat jako dřevěná. Od opravdového dřeva jsou k nerozeznání.
Všichni myslíme také na ekologii, desky se vyrábí z recyklovatelných materiálů a k ošetření nepotřebujete žádnou chemickou substanci. 
Tak co? Jdete do toho s námi? Bude WPC TERASA od nás tou vaší vysněnou? Nebojte se nás kontaktovat. S rozhodováním vám pomůžeme a splníme i na první pohled nemožné.