Ve spánku strávíme téměř třetinu života, je nezbytný pro regeneraci duševních i fyzických sil. Přirozený spánek optimální délky a kvality je klíčovým faktorem určujícím pocit dobrého zdraví. Na spánku závisí naše výkonnost, pohoda a hodnocení kvality života.

Postele, noční stolky, komody, toaletní stolky, vestavěné skříně, šatny… Nabídneme vám jednotný design v nejvyšší kvalitě. 
Je to jen o požadavcích a vašem vkusu. O zbytek se již postaráme my.

Kvalita spánku se neodvíjí jen od skvěle zpracovaného nábytku, ale také hlavní úlohu zde má kvalitní matrace a rošt. Naše studio v Hlučíně je vybaveno vzorovými matracemi, které si můžete pohodlně vyzkoušet. Kvalifikovaný personál vám nalezne tu nejlepší možnou matraci právě pro vás.

Matrace ze Švédska se zárukou až 7 let

“Přinášet světu dobrý noční spánek vždy bylo cílem, za kterým jsme šli od samého počátku v roce 1939. Díky našemu technickému know-how a rozsáhlému geografickému pokrytí jsme schopni přizpůsobit naše produkty individuálním potřebám.”

“Naše výrobky kombinují tradiční českou řemeslnost s moderními výrobními technikami. Výsledkem je vysoce kvalitní portfolio nabízející české i mezinárodní značky.”

 

 

 

INSPIRUJTE SE LOŽNICEMI, VE KTERÝCH SE VÁM BUDE USÍNAT JEDNA BÁSEŇ… 

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

LOŽNICE

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient