Ve spánku strávíme téměř třetinu života, je nezbytný pro regeneraci duševních i fyzických sil. Přirozený spánek optimální délky a kvality je klíčovým faktorem určujícím pocit dobrého zdraví. Na spánku závisí naše výkonnost, pohoda a hodnocení kvality života.

Postele, noční stolky, komody, toaletní stolky, vestavěné skříně, šatny… Nabídneme vám jednotný design v nejvyšší kvalitě. 

Je to jen o požadavcích a vašem vkusu. O zbytek se již postaráme my.

Kvalita spánku se neodvíjí jen od skvěle zpracovaného nábytku, ale také hlavní úlohu zde má kvalitní matrace a rošt. Naše studio v Hlučíně je vybaveno vzorovými matracemi, které si můžete pohodlně vyzkoušet. Kvalifikovaný personál vám nalezne tu nejlepší možnou matraci právě pro vás.

Matrace ze Švédska se zárukou až 7 let

“Přinášet světu dobrý noční spánek vždy bylo cílem, za kterým jsme šli od samého počátku v roce 1939. Díky našemu technickému know-how a rozsáhlému geografickému pokrytí jsme schopni přizpůsobit naše produkty individuálním potřebám.”

“Naše výrobky kombinují tradiční českou řemeslnost s moderními výrobními technikami. Výsledkem je vysoce kvalitní portfolio nabízející české i mezinárodní značky.”

 

 

 

INSPIRUJTE SE LOŽNICEMI, VE KTERÝCH SE VÁM BUDE USÍNAT JEDNA BÁSEŇ… 

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Laila Jedličková

Laila Jedličková

Designér SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro mne hledání a nacházení cest jak zjednodušit lidem život, který Vám půjde naproti a ne proti Vám. Je to pro mne i vytváření radosti z věcí a prostoru. Největším darem je, když cítím, že prostor který jsme zařídili, je klientova duše.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

LOŽNICE

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!
    Zavolejte třeba hned

    Napište nám mailem

    Sledujte nás