prvotřídní kvalita…..
              luxusní design……
                         skvělé ceny…….

 

 

 

 

Jsme české výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL

Potřebujete nové skříně? Nějakou vám na míru vyrobíme. Neholdujete konfekční velikosti? I s tím si poradíme. Správnou volbou nábytku můžete docílit velmi nevšedního dojmu. Vestavěné skříně zvládnou jakýkoliv atypický prostor. Jdeme s dobou a sledujeme trendy.

Udělejte ze své skříně perfektní místo, kde i vaše oblečení se bude cítit jako v bavlnce. Ve výsledku budete mít perfektně využitou skříň s propracovaným systémem. Mějte přehled i ve své skříni. Vydejte se s námi na společnou cestu.  

Rozdíl ceny za samotnou skříň není překvapivě velký. Jediné, za co připlácíte, je bezstarostná montáž a možnost si individuálně skříň přizpůsobit obrazu svému. Nejrůznější drátěné programy, šuplíky, vklady nebo třeba osvětlení skříň cenově pozvednou, ale komfort se oplatí.

Vydejte se na ověřenou cestu mnohými cestovateli.
Stovky nejrůznějších referencí jsou naší vizitkou.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Laila Jedličková

Laila Jedličková

Designér SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro mne hledání a nacházení cest jak zjednodušit lidem život, který Vám půjde naproti a ne proti Vám. Je to pro mne i vytváření radosti z věcí a prostoru. Největším darem je, když cítím, že prostor který jsme zařídili, je klientova duše.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!
    Zavolejte třeba hned

    Napište nám mailem

    Sledujte nás