dětské a studentské pokojíčky 

pro nejmenší, vetší i ty nEjvětší… 

Vyrábíme kvalitní a originální nábytek do dětského pokoje. Kompletní zařízení pokoje pro děti, studenty. Tématické sestavy dětského nábytku.
Nábytek do dětských pokojů již není jen o vzhledu, ale také o funkci. Jdeme s dobou a vyrábíme funkční nábytek. Funkční stoly, které budou růst s vašimi dětmi, ergonomické židle, které podrží záda vašich dětí ve správné poloze a mnoho dalšího.  

Pozitivně laděný prostor pro dobrý vývoj
Tak jako každý prostor je individuální, tak i naše osobnosti jsou jedinečné.
Každý smýšlíme trošičku jinak, každému se líbí něco jiného,
proto i každý dětský nebo studentský pokoj musí být nutně jiný, uzpůsobený vaši osobnosti 
Návrhem to u nás začíná, realizací pokračuje a úspěšnou referencí končí! Takový je SNABYTEK®

Naše výroba je ekologická, používáme materiály, které jsou zdravotně nezávadné. Zdraví dětí, hravost a účelovost je pro nás klíčová při vytváření jakéhokoliv řešení. Ať jste indián, mimozemšťan, nebo polárník, naše nabídka vás zaujme. A proč? Zkrátka jdeme na to jinak!

DESIGN + STAVBA + NÁBYTEK =  SNABYTEK®

Vydejte se na ověřenou cestu mnohými cestovateli.
Stovky nejrůznějších referencí jsou naší vizitkou.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

DESIGN INTERIÉRŮ & NÁVRHY

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient