Svět dětí a teenagerů.
                  Nábytek, který žije svůj příběh.

 

 

Jsme český výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL 

Vyrábíme dětské pokoje pro princezny i námořníky. 

Přáním každého rodiče je, aby jeho dítě mělo útulný a zároveň praktický dětský pokoj, ve kterém najde jak prostory na uložení hraček, tak i místo pro psaní školních úkolů či studium. Přijďte se podívat do našich studií a splnit svým dětem sny. 

Pozitivně laděný prostor pro dobrý vývoj
Tak jako každý prostor je individuální, tak i naše osobnosti jsou jedinečné.
Každý smýšlíme trošičku jinak, každému se líbí něco jiného,
proto i každý dětský nebo studentský pokoj musí být nutně jiný, uzpůsobený vaši osobnosti 
Návrhem to u nás začíná, realizací pokračuje a úspěšnou referencí končí! Takový je SNABYTEK® DESIGN.

Naše výroba je ekologická, používáme materiály, které jsou zdravotně nezávadné. Zdraví dětí, hravost a účelovost je pro nás klíčová při vytváření jakéhokoliv řešení. Ať jste indián, mimozemšťan, nebo polárník, naše nabídka vás vždycky zaujme. A proč? Zkrátka jdeme na to jinak!

DESIGN + STAVBA + NÁBYTEK =  SNABYTEK®

Vydejte se na ověřenou cestu mnohými cestovateli.
Stovky nejrůznějších referencí jsou naší vizitkou.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Pomůžeme Vám s designem

Pomůžeme Vám s designem

DESIGN - STAVBA - NÁBYTEK SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Web vyrobili ve Webklient.cz