REALIZACE KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ

VYPROJEKTUJEME A ZREALIZUJEME VAŠE PROSTORY K PODNIKÁNÍ

Máme za sebou stovky realizovaných projektů od obchodních jednotek, restaurací, kanceláří, sídla firem až po speciální ordinace. Zajišťujeme komplexní realizace obchodních interiérů. Vymyslíme Store Design, provedeme stavbu, vyrobíme a kompletně namontujeme nábytek

Jsme cesta k vašemu úspěchu. Postavíme vám řešení na míru. 

Co u nás můžete poptat?


Design

Stavební práce

Elektroinstalace

Vodoinstalace

Vitríny

Rolety a mříže

Montáže

Výroba nábytku

Víme, jak prezentovat vaší firmu, výrobky i materiály, aby zaujaly vaše zákazníky. Očekáváte kvalitu? My se jí nebojíme nabídnout. Design, který osloví a ceny, které zaujmou a neodradí? Rozumíme vám. 

jsme tady od roku 1995

Design a projekce

Chcete mít vaši obchodní jednotku skvěle vyladěnou? Víme, jak z ní udělat šperkovnici pro vaše zboží. Denně se zabýváme návrhy. Máme za sebou malé i velké projekty. Výhodou je, že součástí řešení designu budou také  návrhy pro výrobu nábytku a mobiliáře. Nestane se tak, že bychom navrhli něco co by nebylo možné vyrobit.

Stavební práce

Komplexní stavební činnost nám umožňuje provést výstavbu všech důležitých konstrukcí. Od betonování přes zdění, sádrokartonové konstrukce od příček přes stropy a až po speciální konstrukce, minerální stropy, dlažby, stěrkování, malby, tapety. Není problém provést ani dílčí činnosti. 

Vitríny

Zajišťujeme výrobu a instalaci skleněných ploch do předních částí prodejen. Dále lze objednat a zajistit další skleněné prvky. 

Rolety a mříže

Potřebujete zabezpečit své provozovny kvalitní mříží? Spolupracujeme s výrobcem, který rád vyhotoví vaše požadavky.

Elektroinstalace & Vodoinstalace

Rozvody elektřiny a vody jsou součástí každé jednotky. Dle přání a zadání jsme schopni vyhotovit kompletní osvětlení, běžné rozvody TUV vč. odpadů a dopojení nejrůznějšího sanitárního vybavení. 

Vybavení provozoven nábytkem a dalším příslušenstvím.

Od nejrůznějších stojanů, držáků, vitrín, odkládacích polic, prodejních pultů a stánků po nábytek do zázemí, šaten, pracovní kuchyňky, kabinky a podobně. 

REFERENCE

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

rEalizace staveb a interiérů pro firmy

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient