LUXUSNÍ ŠATNY – ŠATNÍKY

MÍSTNOST KDE KAŽDÁ ŽENA, MUŽ MILUJÍCÍ MÓDU NAJDE TO SPRÁVNÉ MÍSTO PRO SVÉ OBLEČENÍ

Vyrábíme šatny a šatníky na míru. Čistý design, prémiové materiály, velmi kvalitní strojové zpracování. To vše můžete očekávat od výrobků SNABYTEK®. Jsme prvotřídní český výrobce nábytku a zakázkových interiérů. 

Ode dneška se vám mění život. Přišli jste na stránky českého výrobce nábytku, který Vám ukáže cestu za kvalitním nábytkem. Jsme český výrobce SNABYTEK®.

U nás si vybere každý…  

Co tvoří šatník šatníkem?

To, co tvoří vaším šatník šatníkem, je systematický pořádek. Díky desítkám dobrých nápadů, nejrůznějších drátěných programů, praktických vychytávek, ale také light-designu, vyrábíme více než jen obyčejné skříně. Víme, co se vám bude hodit a věříme, že i líbit!

“Šaty dělaj člověka” Jan Werich…..
a luxusní šatny vyrábí SNABYTEK®

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient