jap ostrava

showroom jap ostrava, moderní prostor pro vaše projekty

Navštivte Showroom JAP Ostrava, partnerskou pobočku na adrese 28.října 153, Ostrava (DESIGN CENTRUM SNABYTEK®). 
Na studiu Vám nabídneme komplexní poradenství, možnost výrobky JAP prohlédnout, vyzkoušet, nechat nacenit, objednat, ale také odborně namontovat.
DESIGN CENTRUM SNABYTEK® je autorizovaný prodejce a montážní firma JAP FUTURE. 

Výrobky JAP to jsou stavební prvky špičkové kvality s nápaditým designem  

Showroom JAP Ostrava Vám nabízí


ukázky funkčních řešení

náš designér Vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího řešení. 

naši technici provedou profesionální zaměření

obchodně technický poradce Vám zhotoví cenovou nabídku

provedení stavebních prací souvisejících s montáží výrobků JAP

rychlá a profesionální montáž odborně způsobilým montážním týmem

JAP FUTURE aktuálně drží příčku předního českého výrobce, a to i díky širokému sortimentu. Jsou hrdí především na řešení dveří, stavebních pouzder, posuvných systémů, skrytých zárubní, Grafoskla, skleněných stěn, nerezových zábradlí a schodišť.

Stavební pouzdra

Moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je žádán díky své praktičnosti a úspoře místa. Jednokřídlé stavební pouzdro uplatníte při nové výstavbě či rekonstrukci. Je vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety nebo pracovny. Dvoukřídlé stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla se hodí zejména tam, kde požadujete mít velký průchod, například mezi kuchyní a obývacím pokojem. Když je potřeba, dveře se jednoduše zavřou a máte dvě oddělené místnosti. Když chcete prostor zvětšit, dveře “zmizí” ve zdi a nikde nepřekáží.

Půdní schody

Na půdu pohodlně, rychle a bezpečně? S produkty od nás je to snadné! Základem stahovacích půdních schodů je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup.
V sortimentu nabízíme několik typů půdních schodů do stropu. Typ Lusso je k dispozici ve variantě s protipožárním víkem a v provedení se zateplením. Otevírací systém víka je opatřen brzdícím mechanismem proti prudkému otevření. Půdní schody se rafinovaně schovají ve stropě, a zároveň poskytují uživatelský komfort.
Dalším typem jsou protipožární stahovací schody Aristo PP s plechovým sendvičovým víkem zabudovaným do stropu. Tento typ splňuje přísné požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy. Uvnitř víka se nachází tepelná a protipožární izolace.

Hliníkové zárubně

Skryté neboli neviditelné zárubně jsou v interiéru velmi žádané pro jejich minimalistický vzhled. Naplňují vize o nadčasovém designu v duchu čistých a rovných linií. Bezobložkové zárubně JAP splňují požadavky moderní společnosti na estetičnost i praktičnost. Využití najdou jak v soukromých, tak v komerčních prostorech.

Konstrukce skrytých zárubní je zabudována do zdiva nebo do SDK příčky. Dveře se pak mohou otevírat dovnitř nebo ven dle preferencí. Výsledkem je celistvý vzhled interiéru bez zbytečných výčnělků a nedokonalostí. 

Skryté zárubně, Obložkové zárubně, Kontrazárubeň, Zárubeň pro skleněné dveře

Prémiové interiérové dveře

Design, kvalita, vysoká funkčnost a spolehlivost jsou základními prvky, které charakterizují produkci JAP. Výsledkem synergie těchto vlastností je účelný produkt a zároveň nevšední doplněk interiéru.

Pro model Idealine je charakteristické pohledové rozdělení skla subtilními svislými nebo vodorovnými hliníkovými profily v různých vzájemných uspořádáních

Posuvné dveře Ideanet jsou určeny pouze do interiéru a jsou tvořeny hliníkovým rámem a skleněnou výplní se zalaminovanou vnitřní kovovou sítí s holografickým efektem. Posuvná varianta dveří Ideanet je určená do stavebních pouzder a posuvných systémů po stěně a do stropu.

Posuvné dveře do stropu i na stěnu

Posuvné systémy JAP na zeď či do stropu jsou ideálním řešením do interiéru, pokud nelze použít posuv přímo do zdi.

JAP vyrábí inovativní posuvné systémy pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Volí materiály prémiové kvality, které zajišťují vysokou odolnost, dlouhou životnost a maximální funkčnost. Nabízíme posuvy vhodné jak pro skleněné, tak i dřevěné dveřní křídlo. Minimalistické a nadčasové designy zapadnou do každého interiéru. Svým vzhledem nebudou nijak vyčnívat, naopak dokonale splynou s okolním prostředím. Dokázali jsme spojit praktičnost s atraktivním designem.

Vždy se snažíme najít efektivní řešení do každého interiéru. Děláme proto zakázkovou výrobu dle individuálních požadavků klientů.

Grafosklo

Chcete se odlišit? Oživit interiér? Skla JAP nabízí možnost individuality a výjimečnosti designu interiéru.

Sklo jako takové je designově čisté a velice nadčasové. Velice snadno se kombinuje s jakýmkoliv materiálem či barvou. Sklo, které dodáváme pro skleněné stěnyskleněné příčky či dělicí stěny je díky novým technologickým postupům, jako je kalení, daleko pevnější a lze ho řadit mezi skla bezpečnostní. Tloušťka tohoto skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm. Můžete si vybrat z různých druhů skel.

Obkladový systém Efekta

Moderní víceúčelový obkladový systém využitelný jak v moderních interiérech, tak i v komerčních prostorech. Systém tvoří hliníkové profily, které se upevňují na stěny. Na tyto profily se dále na systém uchycení suchých zipů upevňují obkladové desky. Díky suchému zipu tento obkladový sestém je rozebíratelný a přestavitelný. Do systémových mezer hliníkových profilů lze zavěšovat nejrůznější doplňky jako jsou police, různé držáky, komody..  

Schodiště

Jak vybrat schodiště do vnitřních prostor, které má splňovat přísné bezpečnostní podmínky, ladit s interiérem a zároveň působit elegantním dojmem? Spolehněte se na nás. Schodiště jsme vyráběli už v minulém tisíciletí. Máme bohaté zkušenosti a splníme i ty nejnáročnější představy našich zákazníků.  Nabízíme interiérové schody, které splňují vše, do od kvalitního schodiště očekáváte. Dbáme na kvalitu použitých materiálů, důmyslné zpracování, maximální funkčnost a bezpečnost. Neopomíjíme ani vzhled. V nabídce si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Nabízíme rozmanité designy, které zapadnou jak do moderního, tak tradičně zařízeného interiéru. Součástí sortimentu jsou nadčasové kousky v duchu minimalismu, ale i extravagantnější varianty, které se stanou šperkem interiéru.

Zábradlí interiérové

Zábradlí pro schodiště

Výsledný vzhled zábradlí je odrazem požadavků zákazníka. U zábradlí si každý zákazník vybírá tvar sloupku – kulatý, hranatý či plochý. Dále si volí madla na stěnu, a to buď v nerezovém provedení nebo ze dřeva. Dekor dřeva je možný jakýkoliv (buk, dub, příp. jiná dřevina). Dřevo může být buď surové, nebo lakované. Nabízíme také možnost úpravy barevného tónu.

Zábradlí exteriérové

Zábradlí pro francouzská okna může mít dva typy výplní, a to sice nerezové pruty či skleněnou tabuli z kaleného skla s bezpečnostní fólií.

Model Andromeda je varianta se skleněnou výplní, která je velmi odolná vůči vysokým teplotám a nárazu. Dále nabízíme model Karina s výplní z nerezových prutů, které jsou uspořádány vodorovně. Oproti tomu modely Phoenix a Taurus mají nerezové pruty v zábradlí poskládány svisle.

Zajišťujeme komplexní služby od zaměření na místě, zpracování vizualizace zábradlí, přes spolehlivou kompletaci zakázky až po odbornou montáž.

Zveme vás na návštěvu do design centrum ostrava

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

rEalizace staveb a interiérů

Kuchyně Hradec Králové

Kuchyně Hradec Králové

Kuchyně novostavba Praha 9

Kuchyně novostavba Praha 9

Kuchyně Nová Karolína

Kuchyně Nová Karolína

Byt Nová Karolína

Byt Nová Karolína

Koupelna Praha

Koupelna Praha

Novostavba Praha 9

Novostavba Praha 9

Novostavba Frýdek Místek

Novostavba Frýdek Místek

Vila Nový Jičín

Vila Nový Jičín

Koupelna RD Frýdek Místek

Koupelna RD Frýdek Místek

Kuchyně bílá lesk/dub halifax

Kuchyně bílá lesk/dub halifax

Dětský pokoj pro hráče

Dětský pokoj pro hráče

Dětský pokoj pro dva kluky

Dětský pokoj pro dva kluky

Dětský pokoj pro holku

Dětský pokoj pro holku

Dětský pokoj pro kluka

Dětský pokoj pro kluka

Apartmánový byt Praha

Apartmánový byt Praha

Brána Beskyd – kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Brána Beskyd – kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Zubní ordinace Hlučín

Zubní ordinace Hlučín

Zázemí Obchodní centrum Géčko

Zázemí Obchodní centrum Géčko

Optika Lunettes

Optika Lunettes

Triola obchodní jednotka

Triola obchodní jednotka

Restaurace Guty Géčko

Restaurace Guty Géčko

Koupelna Steno Petrolia

Koupelna Steno Petrolia

Koupelna Walter Blanco

Koupelna Walter Blanco

Obývací pokoj Frýdek Místek

Obývací pokoj Frýdek Místek

Kuchyně Prostar

Kuchyně Prostar

Projekt novostavby RD Bítov

Projekt novostavby RD Bítov

Koupelna Ostrava

Koupelna Ostrava

Design koupelny Krnov

Design koupelny Krnov

Velká rekonstrukce RD Bobrovníky, kuchyně s obývákem, koupelna, ložnice, dětský pokoj

Velká rekonstrukce RD Bobrovníky, kuchyně s obývákem, koupelna, ložnice, dětský pokoj

Luxusní apartmán Frýdek Místek

Luxusní apartmán Frýdek Místek

Novostavba rodinného domu Hlučín kuchyně s obývákem

Novostavba rodinného domu Hlučín kuchyně s obývákem

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, ložnice

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, ložnice

Návrh kuchyně a koupelny v bytě

Návrh kuchyně a koupelny v bytě

Návrh mezonetového bytu

Návrh mezonetového bytu

Návrh rodinného domu a zahrady

Návrh rodinného domu a zahrady

Designová koupelna v podkroví

Designová koupelna v podkroví

Návrh novostavby domu

Návrh novostavby domu

Rekonstrukce bytu, obývák s kuchyní, nová koupelna a předsíň

Rekonstrukce bytu, obývák s kuchyní, nová koupelna a předsíň

Koupelna v rodinném domě

Koupelna v rodinném domě

Novostavba interiéru kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou

Novostavba interiéru kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou

Podkrovní byt. Kuchyně s obývacím prostorem, koupelna a předsíň

Podkrovní byt. Kuchyně s obývacím prostorem, koupelna a předsíň

Novostavba Hlučín, kuchyně s obývacím prostorem, předsíň

Novostavba Hlučín, kuchyně s obývacím prostorem, předsíň

Dřevěné obložení za postelí

Dřevěné obložení za postelí

Masivní postel s vestavěnou skříní

Masivní postel s vestavěnou skříní

Moderní ložnice s čalouněnou postelí

Moderní ložnice s čalouněnou postelí

Koupelna Eben

Koupelna Eben

Koupelna Sandstone plus

Koupelna Sandstone plus

Koupelna Layers

Koupelna Layers

Koupelna Mirage

Koupelna Mirage

Kuchyně STONES

Kuchyně STONES

Kuchyně OKANA

Kuchyně OKANA

Kuchyně VIOLET

Kuchyně VIOLET

Kuchyně DIJONY

Kuchyně DIJONY

Kuchyně PAMPELI

Kuchyně PAMPELI

Kuchyně MAXIMO YARA

Kuchyně MAXIMO YARA

Kuchyně MAXIMO

Kuchyně MAXIMO

Kuchyně UNITY

Kuchyně UNITY

Kuchyně DAROK

Kuchyně DAROK

Kuchyně MAJA BRONZ

Kuchyně MAJA BRONZ

Kuchyně MAKABI

Kuchyně MAKABI

Kuchyně SLATINI

Kuchyně SLATINI

Kuchyně YARA

Kuchyně YARA

Kuchyně CORDOBA

Kuchyně CORDOBA

Kuchyně Frýdek Místek v provedení bílá lesk a dub

Kuchyně Frýdek Místek v provedení bílá lesk a dub

Kuchyně MARANELLO

Kuchyně MARANELLO

Rekonstrukce bytu Ostrava Zábřeh

Rekonstrukce bytu Ostrava Zábřeh

Malá rekonstrukce podlahy, elektro, sdk stopy, omítky v Dolním Benešově

Malá rekonstrukce podlahy, elektro, sdk stopy, omítky v Dolním Benešově

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba

Rekonstrukce bytu Ostrava Poruba

Novostavba Ostrava kuchyně s obývacím prostorem, předsíň

Novostavba Ostrava kuchyně s obývacím prostorem, předsíň

RD Příbor kompletní interiér, ložnice, dětský, koupelna, kuchyně s obývákem

RD Příbor kompletní interiér, ložnice, dětský, koupelna, kuchyně s obývákem

Dětský pokojíček pro dvě děti

Dětský pokojíček pro dvě děti

RD Hlučín obývací pokoj, kuchyně, koupelna

RD Hlučín obývací pokoj, kuchyně, koupelna

RD Petřvald kompletní interiér

RD Petřvald kompletní interiér

Designová ložnice tak trošku jinak

Designová ložnice tak trošku jinak

Vestibul solárního studia

Vestibul solárního studia

Luxusní návrh interiéru obývací pokoj a kuchyně

Luxusní návrh interiéru obývací pokoj a kuchyně

Projekt X

Projekt X

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient