komplexní stavební práce

OD PROJEKTU PŘES DEMOLICI A STAVBU AŽ PO DOKONALÝ INTERIÉR…

SNABYTEK® FIRMA ROKU 2014-2016 DLE SČS

Zaměřili jsme se na komplexní řešení rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Jsme jedna z mála firem, která dokáže svým zákazníkům nabídnout maximální komplexnost. Naše stavební divize se také zabývá dostavbou rodinných domů od hrubé stavby.

 

Co znamená komplexnost v našem podání?

Individuální přístup je samozřejmostí, společnou prací a konzultacemi postupu se postupně dopracujeme k finálním výsledkům.

Fáze 1.1
Hledání řešení a ceny

Pro mnohé velmi složitý proces. Sepsali jsme proto tento text, abychom vám pomohli se více orientovat a najít řešení, které by vám mohlo vyhovovat.

Samotná organizace stavby nebo rekonstrukce není lehký úkol i pro ostříleného stavebníka, proto tento proces nepodceňujte. Protože vám tak vzniknou náklady navíc. Léta praxe nám ukázala optimální cestu ke spokojenému výsledku.

Proč si najmout profesionála?
Osobní designer se vyplatí

Ano! Designér je dobrá investice hned z několika důvodů, a to i přes počáteční vstupní náklady. Je to člověk, který správně rozhodne za Vás, zvládne vybrat materiály, sladit barvy tak, jak byste nad nimi nikdy neuvažovali. Dokáže vymyslet dispozici, která by vás nikdy nenapadla a zároveň se vžít do vaší kůže a uvažovat za vás. Respektuje vaše požadavky a snaží se je zakomponovat do návrhu. Jedná se o člověka s mnohaletou praxí, díky které nabyl spoustu zkušeností a ty dokáže předat v dokonalých návrzích. V konečném výsledku je cena profesionálního návrhu jen zlomkem ceny celkové investice do stavby/přestavby. Tato investice se vám vrátí v mnoha ohledech…

TOP 5 designéra

  1. Originální designové i funkční nápady.
  2. Investice do designéra je v porovnání s cenou realizace mizivá.
  3. Vše vidíte před realizací.
  4. V návrzích lze vše ještě jednoduše měnit. V hotovém díle už nikoliv, nebo velmi draze.
  5. Šetří čas i vynaložené prostředky.

Fáze 1.2
Výběr firmy

Potřebujete plány? Potřebujete znát cenu?
Obojí chcete vědět pokud možno přesně… Jenže ani jedno nelze stanovit bez přípravy a nějakého hlubšího promyšlení. Potřebujete firmu, která vám vytvoří podklady pro stanovení ceny. Hned ze startu vám poradíme. Nebuďte vy sami stavitelem a pokud jen trochu můžete, vyhněte se tomu.

Proč si vybrat jednu firmu na vše?
Představte si situaci, že si vyberete na stavební práce jednu firmu, na návrh designu druhou a na výrobu nábytku třetí. Najednou z vás bude stavbyvedoucí, nebudete vědět, kam dříve skočit, budete přejíždět a neustále něco řešit. Proto si vyberte jen jednu firmu, která vše vyřeší za vás, a přesto s vámi.

Fáze 1.3
SNABYTEK® komplexně

Je výhodné jednat s jednou firmou, které vše zadáte a ta se dokáže o vše postarat v co největším možném rozsahu. Firmy i živnostníci si musí také konkurovat. V konečném důsledku i ceny, které účtuje firma nebo řemeslník nejsou zásadně rozdílné. Alespoň ne u nás. Ale co je zásadně rozdílné je KLIENTSKÝ SERVIS, který máme rozsáhlý, kdežto živnostník minimální.

Ušetříme vám mnoho času, který můžete věnovat své práci nebo svým zájmům. Ušetříme vám také mnoho financí i díky ušetřenému času a v konečném důsledku za vás naše firma vyřeší veškerou dokumentaci, která by jinak stála desetitisíce. Díky dokumentaci budete mít vše pod kontrolou a to je cíl, ke kterému vás vedeme. Je lepší být v druhé linii, než bojovat v čele pěchoty a stát se tak možnou obětí. Jen kontrolovat z povzdálí procesy je stav, který se Vám bude líbit. Vyřešíme za vás na stavbě odvoz a likvidaci odpadů, plynulou návaznost prací od stavby až po instalaci, koordinaci lidí a řemesel a hlavně řešíme problémy, které běžně vznikají při realizacích. Díky 23+ letům praxe máme obrovské zkušenosti, které neustále využíváme pro co nejhladší průběh stavby, i díky tomu je problémů minimum. Pracujeme v týmu 25 lidí, který se stará o plynulost a kvalitu řešení. Víme, jak náročné je vše zrealizovat, proto se snažíme, aby investor neměl zbytečné starosti a za ušetřené peníze můžete případně pořídil lepší a kvalitnější materiály, nebo vyrazit na dovolenou.

Pracujeme v týmu, každý rozumíme nějaké části projektu a díky tomu dokážeme řešit věci kvalitně a komplexně.

Naší vizí je vytvářet krásné a sladěné interiéry, ve kterých se vám bude skvěle žít a relaxovat.

Fáze 2.1
Design, rozpočet, smlouva

Začínáme designovou částí projektu, kdy zpracováváme pro klienta profesionální návrhy interiéru jako je ukázka vpravo. S klienty konzultujeme použité materiály, které pak dokážeme zakomponovat do návrhů. Pracujeme také s reálnými modely a pokud neexistují, tak si je vytváříme. Tyto návrhy poté představujeme a ladíme je s klientem do případné dokonalosti. Rozsáhlost návrhů vždy záleží na klientovi.

Jakmile máme hotové 3D návrhy budoucího interiéru, které jsou dokonalou představou reality, začínáme celý projekt cenit. Díky návrhům vyhotoveným 1:1 víme, jaké komponenty musíme do rozpočtu začlenit. Vzniklá cenová nabídka je tak velmi přesná.

Jakmile máme odsouhlasené návrhy a vyhotovený rozpočet, podepisujeme smlouvu o dílo a sjednáváme termín realizace.

Fáze 2.1
Design, rozpočet, smlouva

Začínáme designovou částí projektu, kdy zpracováváme pro klienta profesionální návrhy interiéru jako je ukázka vpravo. S klienty konzultujeme použité materiály, které pak dokážeme zakomponovat do návrhů. Pracujeme také s reálnými modely a pokud neexistují, tak si je vytváříme. Tyto návrhy poté představujeme a ladíme je s klientem do případné dokonalosti. Rozsáhlost návrhů vždy záleží na klientovi.

Jakmile máme hotové 3D návrhy budoucího interiéru, které jsou dokonalou představou reality, začínáme celý projekt cenit. Díky návrhům vyhotoveným 1:1 víme, jaké komponenty musíme do rozpočtu začlenit. Vzniklá cenová nabídka je tak velmi přesná.

Jakmile máme odsouhlasené návrhy a vyhotovený rozpočet, podepisujeme smlouvu o dílo a sjednáváme termín realizace.

Fáze 2.2
Plány a projekce

Dále to jsou půdorysy, nárysy. Současně plánujeme elektroinstalaci, vodu, odpady, přívod plynu a odvod vzduchu tak, aby vše korespondovalo s navrženým nábytkem.

Tyto plány dále zasíláme k odsouhlasení investorovi, aby se k nim mohl vyjádřit, případně zadat úpravy. Tyto úpravy dále zakomponujeme a vytvoříme finální plány. Jakmile je hotovo, připravuje se zahájení stavby nebo rekonstrukce samotné.

V případě, že je nutné pro realizaci vyřídit stavební povolení, či statické posudky, i toto jsme schopni komplexně zastřešit a vyřídit za majitele.

Fáze 3.1
Realizace – Výroba

Předání stavby a zahájení veškerých prací. Každá stavba je trošku jiná, proto postupy můžou být odlišné. Nicméně jedno mají stavby společné. Je stanoven stavební technik naší firmy, který se o stavbu stará, vede stavební deník a koordinuje procesy a naše lidi na stavbě, přesuny materiálů a komunikuje s investorem. Díky tomu investor místo 10 lidí – firem může komunikovat jen s jedním člověkem, který se o vše stará a který má za vše zodpovědnost.

Současně se rozbíhá výroba nábytku na naší výrobě.

Fáze 3.2
Demolice a vyklizení

Byt nebo dům je potřeba pro rekonstrukci připravit. Naše firma je schopna vše kompletně vyklidit a zlikvidovat veškeré věci, které v bytě ponecháte. Vybourat jádro, příčky, vyřezat stavební otvory do panelových zdí.

Fáze 3.3
Hrubá stavba a instalace sítí

Jakmile máme prostor připraven, začínáme zdít příčky, instalovat rastry pro sádrokartonové stropy a příčky, připravujeme novou dispozici prostoru.

Když je vše vyzděno a konstrukce SDK jsou připraveny, začínají se tahat sítě. Nová elektroinstalace, nová voda, odpady, tuv, případně plyn a vzduchotechnika.

Fáze 3.4
Zednické a obkládačské práce

Poté co jsou roztahány veškeré sítě a stavba nahrubo stojí, jsou na řadě omítky, sádrokartony, obkládačské práce v koupelně a případně jiné zednické činnosti. Jakmile jsou tyto práce hotovy, probíhá hrubý úklid a příprava na další etapu.

Fáze 4.1
Instalace interiéru

Když jsou na stavbě zedníci hotovi, je ten pravý čas pro naše podlaháře a truhláře. V první fázi zhotoví nové podlahy na dříve již připravený nosný podklad. Dále pokračují naši truhláři, kteří v návaznosti navazují s instalací nábytku – kuchyně, skříně, obývací stěna, ložnice, koupelnový nábytek a další. A v neposlední řadě probíhá instalace dveří a zárubní.

Na závěr probíhá kontrola a doladění veškerého kování a odzkoušení.

Fáze 4.2
Úklid a dekorování

 

Po dokončení fáze 4.1. přichází úklidová služba, která vše vyleští a vyčistí. Následuje fáze dekorování, kdy se instaluje stínící technika, osvětlení, sedací nábytek a vše se aranžuje.

Fáze 5.0
Předání díla

 

V poslední fázi se setkáme s investorem, tedy s vámi a probíhá předání díla. Samozřejmě dílo kontrolujete i průběžně a o všem diskutujeme. Ukážeme klientovi, jak se vše povedlo, jak co funguje, jak se o co má starat a předáme dílo k užívání.

ZVEME VÁS DO NAŠEHO DESIGN CENTRA, KDE VYŘEŠÍTE I VÁŠ PROJEKT

VAŠIM PROJEKTŮM SE BUDEME VĚNOVAT NA NAŠICH PROFESIONÁLNĚ VYBAVENÝCH STUDIÍCH, KDE MÁME SPOUSTU VZORKŮ, MATERIÁLŮ A NEJRŮZNĚJŠÍCH UKÁZEK. NÁVŠTĚVU DOPORUČUJEME, ABYSTE SE MOHLI SEZNÁMIT JAK S MOŽNOSTMI, TAK S NAŠIM PERSONÁLEM.

stavba

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

REKONSTRUKCE A STAVBY RD A BYTŮ

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=
Tvorba webových stránek: Webklient