prvotřídní kvalita…..
              luxusní design……
                         skvělé ceny…….

 

 

 

 

CZECH HAND MADE
komplexní realizace na klíč…

Nabízíme luxusní koupelny za cenově dostupné podmínky. Krásné, moderní, praktické… Vše, co byste od své nové koupelny chtěli. Funkční koupelna může vzniknout jedině díky kvalitně odvedené práci. Záleží nám na tom, aby koupelny z našeho studia nabízely nejen dokonalé místo ke každodenní očistě, ale i k potřebnému odpočinku.

Proč koupelnu SNABYTEK®? Specializujeme se na komplexní řešení na klíč. 

Se zákazníkem hledáme řešení již od projektu, vizualizace.  Díky letitým zkušenostem a přes 1000 realizacím máme nápady a zkušenosti k nezaplacení. Dokážeme jednotlivé činnosti navázat na sebe tak, že dílo bude hotové dříve.

Veškeré starosti necháváte na nás a to se Vám bude líbit.

Moderní koupelny SNABYTEK®
s 5-letou zárukou

Naše zkušenosti nekončí jen u nábytku a obkladů. Jsme komplexně zaměřenou firmou s bohatými zkušenostmi. Nebojíme se malých ani velkých staveb a rekonstrukcí. Díky mnohaleté praxi vám můžeme nabídnout pohodu při realizaci zakázky.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Pomůžeme Vám s designem

Pomůžeme Vám s designem

DESIGN - STAVBA - NÁBYTEK SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

KOUPELNY

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás