přijďte si pro novou kuchyň

kuchyň, která splní to co od ní čekáte.

Jsme český výrobce kvalitních kuchyní se zárukou 5-let.

Značkové kuchyně na míru od rodinné firmy z Moravy… Jsme výrobci moderních kuchyní i rustikálních kuchyní. Naše kuchyně vyrábíme dle vlastních návrhů, které zpracovávají zkušení designéři v našich moderních Design centrech SNABYTEK®.  Moderní technologie nám umožňují zpracovávat trendy materiály ve velmi vysoké kvalitě a vyrábět měsíčně stovky kusů nábytku do vašich domovů. Naše ceny se přitom snažíme držet v přijatelné úrovni.

Naše služby jsou komplexní. Pokud potřebujeme s novou kuchyňskou linkou zajistit dílčí práce “zedníka, vodáře, elektrikáře, podlaháře, malíře…” jste u nás na správné adrese. Všechny tyto profese Vám dokážeme v SNABYTEK® poskytnout.

Prohlédněte si naši nabídku a neváhejte nám nezávazně poslat nabídku.   

MODERNÍ KUCHYNĚ

v Moderních kuchyních SNABYTEK® vedou rovné křivky. Moderní materiály zde hrají důležitou roli. I tyto kuchyně si zaslouží design, nicméně nic se nesmí přehánět, praktická stránka má přednost. Není nad to, prohlédnout si aktuální trendy na fotografiích konkrétních kuchyňských sestav. V nich najdete potřebnou inspiraci, co se materiálu, barev, dispozic, spotřebičů i osvětlení týče. Výběr není snadný a možností je mnoho, takže se vyplatí přizvat ke spolupráci bytového architekta, interiérového designéra nebo se obrátit na firmu, která má bohaté zkušenosti a umí poradit. A proto jsme zde my, abychom Vám s výběrem pomohli.

DESIGNOVÉ KUCHYNĚ

Kuchyně, kde vévodí velkorysý prostor. Kuchyně, kde si můžete dovolit vymyslet neobvyklé řešení, použít inovativní materiály. Kuchyně, kde si žádáte to nejlepší jak po stránce designu, tak materiálů. Značkové spotřebiče a výrazné designové prvky ozvláštní design kuchyně. Navrhnout takovou kuchyň není snadný úkol. Zkušená ruka designéra, Vám však dokáže určit směr. Neváhejte se na nás obrátit, můžete zcela nezávazně. Naši vlastní designéři jsou Vám k dispozici v našich Design centrech SNABYTEK®.

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Máte rádi útulno a více zdobení. Rustikální kuchyně jsou v duchu klasiky, frézovaných dvířek, rustikálních prvků jako jsou různé rampy a lišty a také rustikální úchytky. Výrobci spotřebičů jdou těmto trendům naproti a nabízejí i rustikální design spotřebičů.. A my jako výrobci umíme všechny tyto trendy spojit v jeden celek a navrhnout útulnou kuchyň, která bude přesně podle vašich představ, Díky vlastní výrobě, ale také kvalitnímu zázemí v našich Design centrech můžete spojit technickou i estetickou stránku. Oproti sektorovým výrobcům kuchyní, nejsme omezeni rozměrem ani tvarem, barvou, materiálem.. Od masivu, přes dýhu až po fólii, laky si můžete vybrat. 

jsme rodinná firma

Jsme zde s Vámi od roku 1995. Kdysi malá firma, která dospěla a vyrostla ve významného českého výrobce špičkového nábytku. Vyrostli jsme z malé společnosti do dnešní velikosti. Víme, co takové firmy trápí a jaké mají omezení. Dnes po 26+ letech můžeme hrdě říci, že díky investicím do technologií, velké touze a nabytým zkušenostem vám můžeme nabídnout skvělý servis, který jsme si dříve nemohli dovolit. A to je to, co nás činí odlišnými.
Kvalitní zákaznický servis
SNABYTEK®, na kterém nám záleží aby fungoval. 

Proč si vybrat kuchyň SNABYTEK® ?

Náš zákazník je ten, kdo nám dává práci. Je důležité, aby byl spokojen. A v naší firmě dbáme, aby naše výrobky byly dodávány v maximální kvalitě a servis odpovídal slibům.

Záruka 5-let na všechny naše výrobky a služby. Věřit vlastním výrobkům je důležité.

Výběr. Desítky materiálů, kdepak, spíše stovky a jejich kombinace.

Atypické rozměry. Třeba 123 mm a to bez příplatků. Kuchyň bude od zdi do zdi. Žádná nevzhledná mezera. Nábytek přizpůsobíme vašemu prostoru.

Komplexnost… Víme, že mít vlastního zedníka, vodáře a elektrikáře je bonus a ten u nás najdete.

Zkušenost. Jsme zde již od roku 1995.

 

Vaši novou kuchyň vybavíme příslušenstvím a doplňky.

Každé vaření může být malým svátkem, pokud zvolíte ty správné doplňky. Užijte si díky kuchyňským doplňkům a drátěným programům atmosféru šéfkuchaře jako v profesionální kuchyni.  Ukládejte přehledně hrnce a nádobí, třiďte systematicky potraviny a vaše kuchyně bude stále uklizená jak zvenku, tak zevnitř. Kuchyňské potřeby zaručeně oživí nejen vaši kuchyni, ale vždy vám zvednou náladu, když naleznete vše na svém místě.

SPOTŘEBIČE za internetové ceny, ne-li lepší

Díky naším skvělým obchodním vztahům s výrobci a přímé spolupráci vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky. Jako benefity nabízíme samozřejmě montáž a prodlouženou záruku. Cena, za kterou vám spotřebiče prodáme, bude v 99,9 % případů lepší, než je na internetu. Nabízíme všechny významné značky na Evropském trhu a s výběrem Vám dokáže

MODERNÍ TECHNOLOGIE 

V naší výrobě naleznete moderní technologii. Automatické stroje, které nám pomáhají k dokonalosti a vysoké kvalitě. Byť by nám stroje umožnily vyrábět sériově po tisících kusech, nechceme… Zakázková výroba jde v duchu “jen jeden originál, od nás pro vás.” Naše výrobky splní vaše vysoké očekávání. A my jsme připraveni ho naplnit v každé zakázce. 

ZVEME VÁS DO NAŠICH PROFESIONÁLNĚ ZAŘÍZENÝCH STUDIÍ V OSTRAVĚ A V HLUČÍNĚ

VAŠIM PROJEKTŮM SE BUDEME VĚNOVAT NA NAŠICH PROFESIONÁLNĚ VYBAVENÝCH STUDIÍCH, KDE MÁME SPOUSTU VZORKŮ, MATERIÁLŮ A NEJRŮZNĚJŠÍCH UKÁZEK. NÁVŠTĚVU DOPORUČUJEME, ABYSTE SE MOHLI SEZNÁMIT JAK S MOŽNOSTMI, TAK S NAŠIM PERSONÁLEM.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Pomůžeme Vám s designem

Pomůžeme Vám s designem

DESIGN - STAVBA - NÁBYTEK SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

Kuchyně

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=
Web spravuje Webklient