Kuchyně na míru

prvotřdní kvalita provedení, luxusní design, skvělé ceny

Jsme český výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL

Značkové kuchyně na míru od výrobce z Moravy… Jsme výrobci designových, moderních a rustikálních kuchyní. Naši zákazníci očekávají kvalitu, kterou se nebojíme nabídnout. Design, který vás osloví a ceny, které zaujmou a neodradí.

Naše služby jsou komplexní. Prohlédněte si naši prezentaci a třeba i vy naleznete inspiraci.

MODERNÍ KUCHYNĚ

Menší kuchyně v moderním duchu, kde vévodí praktická stránka a maximální využití nabízeného prostoru. Rovné tvary a moderní materiály zde hrají důležitou roli. I tyto kuchyně si zaslouží design, nicméně zde se to nesmí přehánět, praktická stránka má přednost.

DESIGNOVÉ KUCHYNĚ

Kuchyně, kde vévodí velkorysý prostor. Kuchyně, kde si můžete dovolit vymyslet neobvyklé řešení, použít inovativní materiály. Kuchyně, kde si žádáte to nejlepší jak po stránce designu, tak materiálů. Značkové spotřebiče a výrazné designové prvky ozvláštní design kuchyně.

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Máte rádi útulno a více zdobení. Rustikální kuchyně jsou v duchu klasiky, frézovaných dvířek, rustikálních prvků jako jsou různé rampy a lišty a také rustikální úchytky. Výrobci spotřebičů jdou těmto trendům naproti a nabízejí i rustikální design spotřebičů..

Nevyrábíme jen tak nějaké kuchyně nebo nábytek

Prodáváme i příběh kdysi malé firmy, která dospěla a vyrostla ve významného českého výrobce špičkového nábytku. Vyrostli jsme z malé společnosti do dnešní velikosti. Víme, co takové firmy trápí a jaké mají omezení. Dnes po 23+ letech můžeme hrdě říci, že díky investicím do technologií, velké touze a nabitým zkušenostem vám můžeme nabídnout skvělý servis, který jsme si dříve nemohli dovolit. A to je to, co nás činí odlišnými – kvalitní zákaznický servis SNABYTEK®.

Každý kus je originál

U nás si vybere každý, děláme vše na zakázku! 

Desítky materiálů a vzrů? Kdepak, spíše STOVKY…

Atypické rozměry?? Třeba 989 mm bez příplatků

DOPLŇKY A VYBAVENÍ KUCHYNÍ SNABYTEK®

Každé vaření může být malým svátkem, pokud zvolíte ty správné doplňky. Užijte si díky kuchyňským doplňkům a drátěným programům atmosféru šéfkuchaře jako v profesionální kuchyni.  Ukládejte přehledně hrnce a nádobí, třiďte systematicky potraviny a vaše kuchyně bude stále uklizená jak zvenku, tak zevnitř. Kuchyňské potřeby zaručeně oživí nejen vaši kuchyni, ale vždy vám zvednou náladu, když naleznete vše na svém místě.

SPOTŘEBIČE za internetové ceny, ne-li lepší

Díky naším skvělým obchodním vztahům s výrobci a přímé spolupráci vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky. Jako benefity nabízíme samozřejmě montáž a prodlouženou záruku. Cena, za kterou vám spotřebiče prodáme, bude v 99,9 % případů lepší, než je na internetu.

TECHNOLOGIE – průmysl 4.0

V naší výrobě naleznete moderní technologii. Automatické stroje, které nám pomáhají k dokonalosti a vysoké kvalitě. Byť by nám stroje umožnily vyrábět sériově po tisících kusech, nechceme… Zakázková výroba jde v duchu „jen jeden originál, od nás pro vás.“ Naše výrobky splní vaše vysoké očekávání. 

ZVEME VÁS DO NAŠICH PROFESIONÁLNĚ ZAŘÍZENÝCH STUDIÍ V OSTRAVĚ A V HLUČÍNĚ

VAŠIM PROJEKTŮM SE BUDEME VĚNOVAT NA NAŠICH PROFESIONÁLNĚ VYBAVENÝCH STUDIÍCH, KDE MÁME SPOUSTU VZORKŮ, MATERIÁLŮ A NEJRŮZNĚJŠÍCH UKÁZEK. NÁVŠTĚVU DOPORUČUJEME, ABYSTE SE MOHLI SEZNÁMIT JAK S MOŽNOSTMI, TAK S NAŠIM PERSONÁLEM.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Pomůžeme Vám s designem

Pomůžeme Vám s designem

DESIGN - STAVBA - NÁBYTEK SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

Kuchyně

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=