prvotřídní kvalita…..
              luxusní design……
                         skvělé ceny…….

 

 

 

 

CZECH HAND MADE SNABYTEK® ORIGINAL 

Proč mít obývák jako přes kopírák? Naši designéři vám nabídnou originální řešení! Design, luxus, kvalita… Zkrátka to, co od špičkového interiérového výrobce očekáváte

Jen jeden originál ®

 

 od Nás pro Vás…. no.1

Neobvyklá řešení nás baví.

Nenosíte rádi to, co všichni ostatní? Tak jste zde správně! My zase nevyrábíme to, co všichni ostatní. Jdeme si vlastní cestou, která nabízí individuální řešení obývacích stěn, krásných jídelen a řešíme celého prostoru jako jednotný celek. Každý interiér píše svůj vlastní příběh a my v tom příběhu vidíme děj, zápletku a rozuzlení.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Laila Jedličková

Laila Jedličková

Designér SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro mne hledání a nacházení cest jak zjednodušit lidem život, který Vám půjde naproti a ne proti Vám. Je to pro mne i vytváření radosti z věcí a prostoru. Největším darem je, když cítím, že prostor který jsme zařídili, je klientova duše.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!
    Zavolejte třeba hned

    Napište nám mailem

    Sledujte nás