K NOVÉ KUCHYNI, INTERIÉRU, KOUPELNĚ nebo REKONSTRUKCI ROBOTICKÝ VYSAVAČ ÚPLNĚ ZDARMA.

Naše studia v Hlučíně i Ostravě jsou v současné době od 22.10.2020 ZAVŘENA k vůli vládnímu opatření COVID-19. Nicméně nevzdáváme se a chceme podpořit naše podnikání a naše zákazníky i v této těžké době. Proto jsme se rozhodli ke každé realizaci při splnění podmínek naše zákazníky obdarovat ROBOTICKÝM VYSAVAČEM.

Jste na prahu rozhodnutí o koupi nové kuchyně, pořízení nové koupelny, obývacího pokoje, ložnice, skříně, šatny či celého interiéru? Plánujete rekonstrukci?

Vybrat firmu, která Vám realizaci provede není jednoduché. Hledáte firmu, která Vám realizaci provede kvalitně, v rozumném termínu a cenově dostupně.
Naše společnost SNABYTEK® je prvotřídní výrobce a dodavatel interiérů více než 25-let. Za tu dobu jsme obsloužili desetitisíce zákazníků, navrhli tisíce interiérů. Díky tomu jsme získali kvalitní reference, mnoho zkušeností z oboru DESIGN-STAVBA-NÁBYTEK a díky kterým umíme dnes říct, že pokud si k realizaci vyberete naší firmu nebudete zklamáni. SNABYTEK® nabízí svým zákazníkům záruku 5-let, jelikož našim výrobkům a kvalitě věříme.

Chcete získat kvalitní realizaci a k tomu jako bonus robotický vysavač?

  • Přijdete-li svou zakázku řešit od 1.11. do 20.12.2020 a podepíšete smlouvu o dílo.
  • V případě realizace kuchyně již nad 80 tis Kč a pořízení 3 spotřebičů značky Candy nebo Hoover (Trouba, Varná deska, Myčka v součtu nad 27 tis Kč vč. DPH
  • V případě realizace jiné (jiný nábytek, rekonstrukce, koupelna atd..) s cenou nad 150 tis Kč vč. DPH

Neváhejte se svěřit profesionálům. Těšíme se na Váš kontakt. Volejte Tel 773 452 282 nebo pište email na info@snabytek.cz nebo vyplňte poptávkový formulář a naši obchodníci se Vám ozvou.

Web vyrobili ve Webklient.cz