Prodej, montáž a showroom JAP Ostrava

Sháníte skryté zárubně a odbornou montáž do svého domu? Chcete pomoci s jejich výběrem? Přijedeme na vaší stavbu, zaměříme, naceníme, poradíme a provedeme i odbornou montáž.

SNABYTEK® je autorizovaný partner JAP v Ostravě a provozujeme zde moderní Showroom – DESIGN CENTRUM, 28.října 153, Ostrava. V rámci showroom je aplikováno hned několik ukázek výrobků firmy JAP FUTURE včetně skrytých zárubní do zdiva tak i do dřevěného obložení takzvaná Efekta. Výrobky JAP jsme se snažili v rámci interiéru vyvzorovat, tak aby působili co nejvěrohodněji v praxi. V DESIGN CENTRUM Ostrava naleznete proto moderní interiér, kde všechny prvky jsou zabudovány do logických celků tak jako by jste byli v interiéru moderní vily.

Co je to SKRYTÁ ZÁRUBEŇ?

Jedná se o zárubně v jedné rovině s příčkou, které umožní dveřím se stěnou přesně lícovat. Zárubně jsou skryté ve zdi a nemají klasickou obložku. Skryté zárubně JAP jsou určeny pro standardní dveře většiny výrobců o tloušťce 40 mm a to jak v bezpolodrážkovém, tak reverzním provedení nebo dokonce duálním, které umožňuje otevírání na obě strany.

Skryté zárubně jsou moderní a velmi žádané

Skryté neboli neviditelné zárubně jsou v interiéru velmi žádané pro jejich minimalistický vzhled. Naplňují vize o nadčasovém designu v duchu čistých a rovných linií. Bezobložkové zárubně JAP splňují požadavky moderní společnosti na estetičnost i praktičnost. Využití najdou jak v soukromých, tak v komerčních prostorech.

Konstrukce skrytých zárubní je zabudována do zdiva nebo do SDK příčky. Dveře se pak mohou otevírat dovnitř nebo ven dle preferencí. Výsledkem je celistvý vzhled interiéru bez zbytečných výčnělků a nedokonalostí.
Co je to reverzní otevírání? Je to systém otevírání dveří, které tlačíte od sebe přičemž ze strany otevírajícího lícují se zdí.
Co je to duální otevírání? Toto otevírání umožňuje otevřít dveře na obě strany.

Kde koupit skryté zárubně a bezfalcové dveře JAP v Ostravě s odbornou montáží?
Na adrese 28.října 153, Ostrava.

Odborné poradenství pro výrobky JAP v Ostravě

DESIGN CENTRUM OSTRAVA nabízí spolehlivé místo pro informace. Stavíte dům? Chystáte rekonstrukci? Stavíte svépomocí Jste stavební firma nebo architekt, designér? Jsme připraveni být nápomocni s výběrem všem. Ukážeme Vám skryté zárubně a bezfalcové dveře v akci. Připravíme Vám také cenovou nabídku. Můžete s Námi konzultovat i průběžně stav stavební připravenosti. Jsme připraveni Vám poskytnout tu nejlepší možnou péči. Přijeďte do DESIGN CENTRUM OSTRAVA si vybrat nové bezfalcové dveře a skryté zárubně:

Montáž skrytých zárubní a bezfalcových dveří Ostrava

Jste ve stádiu stavby a chtěli by jste skryté zárubně? SNABYTEK® jako autorizovaná montážní firma provádí montáže minimálně po celé Moravě. Náš odborně vyškolený personál je Vám schopen namontovat všechny typy skrytých zárubní a bezfalcových dveří.

Pozor nepodceňujte odbornost montáže! Montáž skrytých zárubní potřebuje naprosto přesnou montáž. Pokud neznáte přesně systém montáže, zcela jistě se dopustíte chyby. Po instalaci omítek, je oprava zcela nemožná! S jistotou vám řekneme, že zedník ani běžně zkušený truhlář tuto zárubeň nenainstaluje správně.
Lidé z SNABYTEK® mají odmontováno již stovky skrytých zárubní a dveří. Absolvovali jsme nespočet školení. Téměř na každé stavbě se setkáváme se špatnou stavební připraveností i atypickými požadavky zákazníků. Díky zkušenostem Vám dokážeme pomoci a zárubně odborně namontovat tak, aby zedník, obkladač či sádrokartonář mohl na naši práci navázat.

Bc. Jan Miketa

Prodejna JAP Ostrava (DESIGN CENTRUM) vám nabízí ucelenou řadu produktů firmy JAP FUTURE

Stavební pouzdra

Stavební pouzdra

Moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je žádán díky své praktičnosti a úspoře místa. Jednokřídlé stavební pouzdro uplatníte při nové výstavbě či rekonstrukci. Je vhodné do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, komory, šatny, koupelny, toalety nebo pracovny. Dvoukřídlé stavební pouzdro pro dvě dveřní křídla se hodí zejména tam, kde požadujete mít velký průchod, například mezi kuchyní a obývacím pokojem. Když je potřeba, dveře se jednoduše zavřou a máte dvě oddělené místnosti. Když chcete prostor zvětšit, dveře “zmizí” ve zdi a nikde nepřekáží.

půdní chody

Půdní schody

Půdní schody

Na půdu pohodlně, rychle a bezpečně? S produkty od nás je to snadné! Základem stahovacích půdních schodů je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup.
V sortimentu nabízíme několik typů půdních schodů do stropu. Typ Lusso je k dispozici ve variantě s protipožárním víkem a v provedení se zateplením. Otevírací systém víka je opatřen brzdícím mechanismem proti prudkému otevření. Půdní schody se rafinovaně schovají ve stropě, a zároveň poskytují uživatelský komfort.
Dalším typem jsou protipožární stahovací schody Aristo PP s plechovým sendvičovým víkem zabudovaným do stropu. Tento typ splňuje přísné požadavky pro nízkoenergetické a pasivní domy. Uvnitř víka se nachází tepelná a protipožární izolace

jap skryté zárubně

Hliníkové zárubně

Hliníkové zárubně

Skryté neboli neviditelné zárubně jsou v interiéru velmi žádané pro jejich minimalistický vzhled. Naplňují vize o nadčasovém designu v duchu čistých a rovných linií. Bezobložkové zárubně JAP splňují požadavky moderní společnosti na estetičnost i praktičnost. Využití najdou jak v soukromých, tak v komerčních prostorech.

Konstrukce skrytých zárubní je zabudována do zdiva nebo do SDK příčky. Dveře se pak mohou otevírat dovnitř nebo ven dle preferencí. Výsledkem je celistvý vzhled interiéru bez zbytečných výčnělků a nedokonalostí. 

Skryté zárubně, Obložkové zárubně, Kontrazárubeň, Zárubeň pro skleněné dveře.

Prémiové interiérové dveře

Prémiové interiérové dveře

Design, kvalita, vysoká funkčnost a spolehlivost jsou základními prvky, které charakterizují produkci JAP. Výsledkem synergie těchto vlastností je účelný produkt a zároveň nevšední doplněk interiéru.

Pro model Idealine je charakteristické pohledové rozdělení skla subtilními svislými nebo vodorovnými hliníkovými profily v různých vzájemných uspořádáních

Posuvné dveře Ideanet jsou určeny pouze do interiéru a jsou tvořeny hliníkovým rámem a skleněnou výplní se zalaminovanou vnitřní kovovou sítí s holografickým efektem. Posuvná varianta dveří Ideanet je určená do stavebních pouzder a posuvných systémů po stěně a do stropu.

Posuvné dveře do stropu i na stěnu

Posuvné dveře do stropu i na stěnu

Posuvné systémy JAP na zeď či do stropu jsou ideálním řešením do interiéru, pokud nelze použít posuv přímo do zdi.

JAP vyrábí inovativní posuvné systémy pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Volí materiály prémiové kvality, které zajišťují vysokou odolnost, dlouhou životnost a maximální funkčnost. Nabízíme posuvy vhodné jak pro skleněné, tak i dřevěné dveřní křídlo. Minimalistické a nadčasové designy zapadnou do každého interiéru. Svým vzhledem nebudou nijak vyčnívat, naopak dokonale splynou s okolním prostředím. Dokázali jsme spojit praktičnost s atraktivním designem.

Vždy se snažíme najít efektivní řešení do každého interiéru. Děláme proto zakázkovou výrobu dle individuálních požadavků klientů.

grafosklo do kuchyně

Grafosklo

Grafosklo

Chcete se odlišit? Oživit interiér? Skla JAP nabízí možnost individuality a výjimečnosti designu interiéru.

Sklo jako takové je designově čisté a velice nadčasové. Velice snadno se kombinuje s jakýmkoliv materiálem či barvou. Sklo, které dodáváme pro skleněné stěnyskleněné příčky či dělicí stěny je díky novým technologickým postupům, jako je kalení, daleko pevnější a lze ho řadit mezi skla bezpečnostní. Tloušťka tohoto skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm. Můžete si vybrat z různých druhů skel.

Obkladový systém Efekta

Obkladový systém Efekta

Moderní víceúčelový obkladový systém využitelný jak v moderních interiérech, tak i v komerčních prostorech. Systém tvoří hliníkové profily, které se upevňují na stěny. Na tyto profily se dále na systém uchycení suchých zipů upevňují obkladové desky. Díky suchému zipu tento obkladový sestém je rozebíratelný a přestavitelný. Do systémových mezer hliníkových profilů lze zavěšovat nejrůznější doplňky jako jsou police, různé držáky, komody..  

Schody

Schodiště

Jak vybrat schodiště do vnitřních prostor, které má splňovat přísné bezpečnostní podmínky, ladit s interiérem a zároveň působit elegantním dojmem? Spolehněte se na nás. Schodiště jsme vyráběli už v minulém tisíciletí. Máme bohaté zkušenosti a splníme i ty nejnáročnější představy našich zákazníků.  Nabízíme interiérové schody, které splňují vše, do od kvalitního schodiště očekáváte. Dbáme na kvalitu použitých materiálů, důmyslné zpracování, maximální funkčnost a bezpečnost. Neopomíjíme ani vzhled. V nabídce si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Nabízíme rozmanité designy, které zapadnou jak do moderního, tak tradičně zařízeného interiéru. Součástí sortimentu jsou nadčasové kousky v duchu minimalismu, ale i extravagantnější varianty, které se stanou šperkem interiéru.

zábradlí

Zábradlí interiérové/exteriérové

Zábradlí pro schodiště, balkóny, fr. dveře

Výsledný vzhled zábradlí je odrazem požadavků zákazníka. U zábradlí si každý zákazník vybírá tvar sloupku – kulatý, hranatý či plochý. Dále si volí madla na stěnu, a to buď v nerezovém provedení nebo ze dřeva. Dekor dřeva je možný jakýkoliv (buk, dub, příp. jiná dřevina). Dřevo může být buď surové, nebo lakované. Nabízíme také možnost úpravy barevného tónu.

Zábradlí pro francouzská okna může mít dva typy výplní, a to sice nerezové pruty či skleněnou tabuli z kaleného skla s bezpečnostní fólií.

Model Andromeda je varianta se skleněnou výplní, která je velmi odolná vůči vysokým teplotám a nárazu. Dále nabízíme model Karina s výplní z nerezových prutů, které jsou uspořádány vodorovně. Oproti tomu modely Phoenix a Taurus mají nerezové pruty v zábradlí poskládány svisle.

Zajišťujeme komplexní služby od zaměření na místě, zpracování vizualizace zábradlí, přes spolehlivou kompletaci zakázky až po odbornou montáž.

ZVEME VÁS NA NÁVŠTĚVU DO DESIGN CENTRUM OSTRAVA – vzorkovna JAP

Prohlédněte si naše služby JAP zde: JAP OSTRAVA

Domluvte si schůzku pomocí kontaktního formuláře

=
Tvorba webových stránek: Webklient