Moderní showroom – kuchyně Ostrava

Na ploše 300m2 nabízí ukázkové sestavy kuchyní, kde se můžete seznámit s nejrůznějšími ukázkami materiálů, ale i ukázkou moderních vestavěných spotřebičů. Naše krásné a jedno z nejmodernějších interiérových studií na Moravě nabízí svým návštěvníkům pohled na skvěle navržený interiér moderní domácnosti. Na studiu tak naleznete zhotovený vzorový byt.

SNABYTEK® výrobce kvalitních kuchyní v Ostravě již od roku 1995. Výrobců je mnoho, ale přístup a kvalita zpracování dokáže mezi nimi udělat značné rozdíly.

“Chtějte víc, má to smysl.”

Vzorkovna materiálů v Ostravě, jeden z mnoha důvodů proč se k nám vydat pro novou kuchyň

Kuchyňské studio Ostrava – SNABYTEK® naše vzorkovna materiálů je legendární. Naše vzorkovna je vybavena lépe než skvěle vybavené vzorkovny dodavatelů Démos, JAF Holz či Dřevotrust. Jelikož vzorujeme materiály, které jedna či druhá firma neprodává . U nás je však najdete společně. I proto se řadíme mezi nejlepší kuchyňské studia a vzorkovny v Ostravě. Většina vzorků je vzorována ve velkých formátech A4, na kterých je lépe vidět dekor.
Naše vzorkovna je vybavena materiály od firem: EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, FUNDERMAX, CLEAF, TRACHEA, TECHNISTONE, CORIAN, STARON, PROFORM. Ten výběr je fascinující. I to je důvod proč k nám dojíždějí i se svými klienty Designéři a Architekti z jiných firem.

“Chtějte víc, má to smysl.”

Kuchyňské studio Ostrava ukázky kování

V našem kuchyňském studio Ostrava si vyzkoušíte různá kování, které Vám zpřístupní veškeré úložné prostory v kuchyni. Vhodně vybrané a kvalitní kování je v kuchyni významně důležité. Otevírání, zvedání, posouvání… bez toho by kuchyně nebyla kuchyní. Naše kuchyně jsou vybaveny jen kvalitním kováním od renomovaných výrobců, jelikož jen ti dokážou garantovat doživotní záruku funkčnosti mechanických prvků. Kvalita a rozdíl ve značkách kování je znatelný i mezi těmi nejlepšími z nejlepších. Veškeré kuchyně vyšší řady jsou vybaveny kováním BLUM nebo HETTICH. 

“Chtějte víc, má to smysl.”  

Nevíte si rady s Designem? Návrhy kuchyní Ostrava –  Náš designér je Vám k dispozici. 

Jaké materiály použít do kuchyně? Jak vyřešit dispozici kuchyně? Jak bude nová kuchyně vypadat.  To jsou nejčastější otázky zákazníků, kteří plánují novou kuchyň. Naši designéři Vám pomohou vše dobře naplánovat. Každá kuchyně se v našem kuchyňském studiu Ostrava kreslí. Naše návrhy zpracováváme ve fotorealistickém zpracování. Žádné kostrbaté obrázky, ale kvalitní zpracování. Naši klienti mají také možnost vyzkoušet si brýle s virtuální realitou. Plánování kuchyně je tak ještě více zábavnější než kdykoliv předtím.  Do prostoru kuchyně jsme Vás totiž schopni i postavit.

Výroba kuchyní v Ostravě

SNABYTEK® patří mezi velké výrobce na Ostravsku. Na naši vlastní výrobu jsme náležitě hrdí.  Je vybavena nejmodernější technologií na zpracování plošných materiálů včetně CNC strojů. Za kvalitu zpracování si tak ručíme sami a nemusíme se spoléhat na výrobce třetích stran. SNABYTEK® na své výrobky nabízí 5-letou záruku.

ZVEME VÁS NA NÁVŠTĚVU DO DESIGN CENTRUM OSTRAVA

Prohlédněte si naše služby KUCHYNĚ OSTRAVA zde: Nabídka kuchyňského studia

Domluvte si schůzku pomocí kontaktního formuláře

=

Kde dodáváme nové kuchyně v okrese Ostrava?

Čavisov
Dolní Lhota
Horní Lhota
Hošťálkovice
Hrabová
Klimkovice
Krásné Pole
Lhotka
Mariánské Hory a Hulváky
Martinov
Michálkovice
Moravská Ostrava a Přívoz


Nová Bělá
Nová Ves
Olbramice
Ostrava – Jih
Ostrava
Petřkovice
Plesná
Polanka nad Odrou
Poruba
Proskovice
Pustkovec
Radvanice a Bartovice

Slezská Ostrava
Stará Bělá
Stará Ves nad Ondřejnicí
Svinov
Šenov
Třebovice
Václavovice
Velká Polom
Vítkovice
Vratimov
Vřesina
Zbyslavice


Pokud hledáte doplňky do kuchyně, věděli jste, že máme mnoho doplňků do kuchyní na našem eshopu? Podívejte se zde: WW.SNABYTEK.CZ

Tvorba webových stránek: Webklient