Moderní showroom, přijeďte za námi do Ostravy

Na ploše 300m2 nabízí ukázkové sestavy kuchyní, kde se můžete seznámit s nejrůznějšími ukázkami materiálů, ale i ukázkou moderních vestavěných spotřebičů. Naše krásné a jedno z nejmodernějších interiérových studií na Moravě nabízí svým návštěvníkům pohled na skvěle navržený interiér moderní domácnosti. Na studiu tak naleznete zhotovený vzorový byt.

SNABYTEK® výrobce kvalitních kuchyní v Opavě již od roku 1995. Výrobců je mnoho, ale přístup a kvalita zpracování dokáže mezi nimi udělat značné rozdíly.

“Chtějte víc, má to smysl.”

Vzorkovna materiálů, jeden z mnoha důvodů proč se k nám vydat pro novou kuchyň

Naše vzorkovna materiálů je legendární. Naše vzorkovna je vybavena lépe než skvěle vybavené vzorkovny dodavatelů Démos, JAF Holz či Dřevotrust. Jelikož vzorujeme materiály, které jedna či druhá firma neprodává . U nás je však najdete společně. I proto se řadíme mezi nejlepší kuchyňské studia a vzorkovny v Moravskoslezském kraji. Většina vzorků je vzorována ve velkých formátech A4, na kterých je lépe vidět dekor.
Naše vzorkovna je vybavena materiály od firem: EGGER, KRONOSPAN, KAINDL, FUNDERMAX, CLEAF, TRACHEA, TECHNISTONE, CORIAN, STARON, PROFORM. Ten výběr je fascinující. I to je důvod proč k nám dojíždějí i se svými klienty Designéři a Architekti z jiných firem.

“Chtějte víc, má to smysl.”

Kuchyňské studio a ukázky kování

V našem kuchyňském studiu si vyzkoušíte různá kování, které Vám zpřístupní veškeré úložné prostory v kuchyni. Vhodně vybrané a kvalitní kování je v kuchyni významně důležité. Otevírání, zvedání, posouvání… bez toho by kuchyně nebyla kuchyní. Naše kuchyně jsou vybaveny jen kvalitním kováním od renomovaných výrobců, jelikož jen ti dokážou garantovat doživotní záruku funkčnosti mechanických prvků. Kvalita a rozdíl ve značkách kování je znatelný i mezi těmi nejlepšími z nejlepších. Veškeré kuchyně vyšší řady jsou vybaveny kováním BLUM nebo HETTICH. 

“Chtějte víc, má to smysl.”  

Nevíte si rady s Designem? Návrhy kuchyní Opava –  Náš designér je Vám k dispozici. 

Jaké materiály použít do kuchyně? Jak vyřešit dispozici kuchyně? Jak bude nová kuchyně vypadat.  To jsou nejčastější otázky zákazníků, kteří plánují novou kuchyň. Naši designéři Vám pomohou vše dobře naplánovat. Každá kuchyně se v našem kuchyňském studiu kreslí. Naše návrhy zpracováváme ve fotorealistickém zpracování. Žádné kostrbaté obrázky, ale kvalitní zpracování. Naši klienti mají také možnost vyzkoušet si brýle s virtuální realitou. Plánování kuchyně je tak ještě více zábavnější než kdykoliv předtím.  Do prostoru kuchyně jsme Vás totiž schopni i postavit.

Výroba kuchyní v Opavě

SNABYTEK® patří mezi velké výrobce v Moravskoslezském kraji. Na naši vlastní výrobu jsme náležitě hrdí.  Je vybavena nejmodernější technologií na zpracování plošných materiálů včetně CNC strojů. Za kvalitu zpracování si tak ručíme sami a nemusíme se spoléhat na výrobce třetích stran. SNABYTEK® na své výrobky nabízí 5-letou záruku.

ZVEME VÁS NA NÁVŠTĚVU DO DESIGN CENTRUM

Prohlédněte si naše služby Kuchyňského studia pro oblast Opava zde: Nabídka kuchyňského studia

Domluvte si schůzku pomocí kontaktního formuláře

=

Kde dodáváme nové kuchyně v okrese Opava?

Bělá
Bohuslavice
Bolatice
Branka u Opavy
Bratříkovice
Brumovice
Březová
Budišov nad Budišovkou
Budišovice
Čermná ve Slezsku
Darkovice
Děhylov
Dobroslavice
Dolní Benešov
Dolní Životice
Háj ve Slezsku
Hať
Hlavnice
Hlubočec
Hlučín
Hněvošice
Holasovice
Hrabyně
Hradec nad Moravicí
Chlebičov
Chuchelná

Chvalíkovice
Jakartovice
Jezdkovice
Kobeřice
Kozmice
Kravaře
Kružberk
Kyjovice
Lhotka u Litultovic
Litultovice
Ludgeřovice
Markvartovice
Melč
Mikolajice
Mladecko
Mokré Lazce
Moravice
Neplachovice
Nové Lublice
Nové Sedlice
Oldřišov
Opava
Otice
Píšť
Pustá Polom
Radkov

Výpis měst a obcí v okrese – část 3
Raduň
Rohov
Skřipov
Slavkov
Služovice
Sosnová
Staré Těchanovice
Stěbořice
Strahovice
Sudice
Svatoňovice
Šilheřovice
Štáblovice
Štěpánkovice
Štítina
Těškovice
Třebom
Uhlířov
Velké Heraltice
Velké Hoštice
Větřkovice
Vítkov
Vršovice
Vřesina
Závada


Pokud hledáte doplňky do kuchyně, věděli jste, že máme mnoho doplňků do kuchyní na našem eshopu? Podívejte se zde: WW.SNABYTEK.CZ

Tvorba webových stránek: Webklient