Nabídka práce DESIGNÉR 

Design je naše jméno, kvalita je naše příjmení! Již 29 let děláme klientům radost novými interiéry. Mrkni na www.snabytekinteriery.cz nebo se přijď podívat do našeho Design centra v Ostravě – Mar. Horách, kde můžeš také pracovat 😊 Jsme špičkové studio a hledáme špičkové kolegy do týmu.

Náplň práce:

Hledáme pro naši společnost designéra se zkušenosti v oblasti návrhů interiérů a staveb. Náš designér by měl umět pracovat v programu 3DS MAX nebo Archicad 3D nebo jím podobném na vysoké úrovni. Provádět rendery v programech jako jsou Atlantis, Lumion, V-Ray nebo jím podobné. Na kvalitě vizualizací nám hodně záleží nejen po stránce nápaditosti, která musí být exklusivní, ale také po kvalitativní stránce renderu. Náš zákazník očekává vysokou realističnost vizualizací, nebojíme se nabídnout 3D prohlídku pomocí brýlí GEAR. Dokonalá aplikace textur a věrohodné nasvícení objektu je totiž správný krok k úspěchu. Náš kolega by měl být i člověk do týmu, který s námi umí zajít na víno/pivko, přátelsky pokecat, vylézt na K2 když je potřeba, 🙂 ne tam samozřejmě nepolezeme, ale Lysou zvládneme. Mít velké ambice, nápady, být progresivní a zapálený je u nás velmi vítáno. Důležité je také umět klientům naslouchat a pochopit jejich potřeby.

Co nabízíme:

Stanete se součástí kolektivu našeho Design centra. Prostředí našeho studia se Vám bude líbit. Je to moderní zázemí, kde káva teče dle potřeby zdarma a “práce” je týmový úkol. Zázemí středně velké společnosti, která se neustále rozšiřuje. Budeme se snažit podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby i Váš plat byl k vaší spokojenosti a motivaci být s námi. Nabízíme osobní ohodnocení i motivaci.
Benefity (kafe/čaj neomezeně na pracovišti je naprostý základ, dovolená navíc, flexi pracovní doba, příspěvek na důchodové pojištění, odborná školení)

  • Práci na velkých projektech celých rodinných domů, velkých interiérů, kde budete moci ukázat své schopnosti a být tvůrčí hlavou
  • Zázemí v našem krásném, moderním DESIGN CENTRUM OSTRAVA, na ul. 28.října 153
  • Denní dávku kávy – dle libosti.
  • Tým kolegů, kteří nabídnou pomocnou ruku.
  • SNABYTEK® je dobrá značka pro osobní rozvoj
  • Zaměstnání na IČO, možnost však i na HPP
  • Odměny z každé zakázky
  • Firemní vzdělávání, společenské akce
  • Firemní Video: https://youtu.be/UQVRf-sMyDk

Požadujeme:

 • Vše podstatné je popsáno výše.

Pokud jste se dočetl/a až sem, potkejme se u kávy a možná tím začne nová etapa vašeho života.

POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.

Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz , předmět „ŽIVOTOPIS DESIGNÉR“ Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, jednatel, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!

Tvorba webových stránek: Webklient