Přemýšlíte nad tím, jak vylepšit vzhled svého interiéru? Chcete mít ve svém bytě nebo domě něco opravdu speciálního? Tak v tom případě jsou naše DESIGN AKVÁRIA vhodnou volbou právě pro vás! V naší nabídce máme opravdu velké množství produktů, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů! Pojďme si tedy společně představit, co pro vás můžeme v rámci našich akvárií vymyslet.

Prémiová nástěnná akvária

Jedná se o kompaktní akvária, která se umísťují jako obraz na zeď. Vylepší vzhled interiéru a tvoří velmi luxusní doplněk.

Komerční prostory

Pokud jste vlastníkem restaurace, kavárny, baru, kanceláře nebo třeba hotelu a chcete svým klientům dopřát neopakovatelný zážitek, naše akvária jsou vhodnou volbou! 

Vestavné akvária pro byty a rodinné domy

Realizujeme akvária přesně na míru vašim požadavkům. Klientům z rodinných domů nebo bytů dokážeme nabídnout designové zpracování se zabudováním do nových nebo stávajících interiérů.

Samostatné akvarijní skříňky

Pokud si chcete zabudovat a vylepšit vzhled svého interiéru našim akváriem, ale chcete si to udělat podle sebe, můžete si akvarijní skříňku objednat u nás. Jsme výrobci akvarijních skříněk, takže u nás budete mít jistotu toho, že váš produkt bude opravdu kvalitní.

Jestli si chcete navodit pocit luxusu ve vašem interiéru, neváhejte a obraťte se na nás s požadavkem na výrobu akvária. Budeme velmi rádi, když budeme moci splnit vaše přání.