Hledáme Truhláře / Stolaře

Naše společnost, významný výrobce nábytku v Moravskoslezském kraji rozšiřuje tým a vypisuje nové pozice.
Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Truhlář.

Jsme výrobní firma, působící na trhu již 26 let. Naše výroba je velmi moderně zařízená novými technologiemi, do kterých každý rok investujeme milionové sumy. Zaměstnáváme více než 30 zaměstnanců. Za poslední rok nám přibylo 10 nových kolegů. Aktivně rosteme a rozvíjíme naší působnost. Máme chuť růst dál a k tomu potřebujeme do týmu přibrat další kolegy, kteří s námi budou rozvíjet značku SNABYTEK®.

Nabídneme Vám práci bez nadsázky ve skvělé partě lidí, kteří tvoří ve firmě velmi dobrou atmosféru. Zakládáme si na dobrých vztazích a snažíme se tvořit zázemí, ve kterém se dobře pracuje. Naše výroba je zaměřena na kvalitu provedení. Na tom nám velmi záleží, tomu odpovídá i kvalitní vybavení, kvalitní zázemí, práci na moderních technologiích (CNC, nářezové centrum, olepovací centrum atd.), naučíme Vás spoustu nových dovedností, které rozšíří vaše schopnosti. Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Vaší práci u nás umíme dobře ohodnotit solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek. Zažijete s námi nejrůznější firemních akce.

Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL 70%, 20% dýha, 10% masiv. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru. Zákazník u nás může poptat celý interiér.  Provozovna v Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 103,106,113) Před halou máme také velké parkoviště, kde lze zaparkovat auto.

Nabízíme zázemí velké firmy, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Platíme pravidelně a velmi dobře. 

Naše stránky www.snabytek.cz . Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet.
Video: https://youtu.be/UQVRf-sMyDk

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování,  ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme. Absolventům dáme možnost získat kvalitní praxi. Podmínky pro ně dohodou.

V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě. V případě potřeby vyplácíme i zálohové platby v půlce měsíce nebo týdně! Životopisy s předmětem „TRUHLÁŘ“ na email: info@snabytek.cz  případně volejte 773 452 282. Velmi rád se s Vámi setkám osobně u šálku dobré kávy v našem DESIGN CENTRUM OSTRAVA, 28.října 153. jednatel a majitel Bc. Jan Miketa