Naše společnost, významný výrobce nábytku a dodavatel komplexních rekonstrukcí aktuálně vypisuje nové pozice.

Jsme prosperující firma s více jak 20 zaměstnanci.  Nabídneme Vám kvalitní zázemí, práci na moderních technologiích, naučíme Vás spoustu nových dovedností, které rozšíří vaše schopnosti. Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. A vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek. Zažijete s námi nejrůznější firemních akce a věříme, že se s námi budete cítit dobře a posouvat stále kupředu.

V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě. V případě potřeby vyplácíme i zálohové platby v půlce měsíce nebo týdně!

Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL 70%, 20% dýha, 10% masiv. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru..  Provozovna v Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 103,106,113 ).

 Nabízíme pohodové zázemí, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Platíme pravidelně. Naše stránky www.snabytek.cz . Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování,  ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.

Absolventům dáme možnost získat kvalitní praxi. Podmínky pro ně dohodou.

Životopisy s předmětem „TRUHLÁŘ“ na email: info@snabytek.cz  případně volejte 773 452 282.