• HPP, IČO

Hledáme rozpočtáře

Design je naše jméno, kvalita je naše příjmení! Již 26 let děláme klientům radost novými interiéry. Mrkni na www.snabytekinteriery.cz nebo se přijď podívat do našeho Design centra v Ostravě – Mar. Horách, kde můžeš také pracovat 😊

Pracoval jste jako rozpočtář a máte zkušenosti? Chcete se podílet na rozvoji naší společnosti? Neváhejte a pošlete nám vaše CV.

Náplň práce:

Stanete se součástí kolektivu našeho Design centra. Prostředí našeho studia se Vám bude líbit. Je to moderní zázemí, kde káva teče dle potřeby zdarma a práce je týmový úkol. Vaši zákazníci budou nejen klienti SNABYTKU, ale budou jimi i vaši kolegové, pro které budete podpora a opora. Příprava, kalkulace a rozpočty, konzultace bude vaší denní náplň práce. Vaší vizitkou budou spokojeni klienti. Budete se starat o kompletní cenotvorbu. Budete se vzdělávat a získáte nové bohaté zkušenosti z prostředí staveb a interiérů.

Co nabízíme:

Zázemí velké společnosti, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje. Budeme se podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby Váš plat byl k vaší spokojenosti. Nabízíme osobní ohodnocení i motivaci.
Benefitní program ( dovolená navíc, tarif s neomezeným voláním, notebook, kafe/čaj na pracovišti)

Požadujeme:

  • zkušenosti z oboru, praxe 3-let (stavebnictví nebo výroba nábytku/konstrukce)
  • dohled nad cenovou politikou
  • analýza efektivity provedených prací
  • zodpovědnost za plnění stanovených cílů
  • práce s kompletním balíkem OFFICE.
  • chuť pracovat a posouvat se vpřed

POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.

Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz , předmět „ŽIVOTOPIS ROZPOČTÁŘ“ Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!