Naše studia v Hlučíně i Ostravě jsou v současné době od 22.10.2020 ZAVŘENA. Nicméně jsme se rozhodli pro Vás dál v určitém režimu pracovat. Čtěte níže..

Potřebujete novou kuchyň, vestavěnou skříň, dveře, schody, podlahy, obývací pokoj, ložnici? Plánujete rekonstrukci bytu, koupelny, jádra, rodinného domu? Naši technici pracují nyní v ONLINE režimu, to znamená, že jsme připraveni k Vám vyrazit osobně. Stačí zavolat na tel 773 452 282 nebo napsat poptávku na info@snabytek.cz a naši technici se Vám ozvou a domluví potřebné.

V případě zájmu o koupi nábytku se můžete nyní obrátit na náš nový online eshop WWW.SNABYTEK.CZ kde každý den přibývají nové položky do nabídky. Kompletní sortiment nábytku, sedacích souprav, pohovek, židlí, postelí, matrací, křesel, stolů, komod, skříní a dalšího vybavení jako je zahradní nábytek. Dále jsme nabídku rozšířili o sortiment spotřebiče, které můžete objednávat nyní online s rychlím doručením až do domu.

V případě, že nechcete nakupovat na eshopu, jsme tady pro Vás v rámci nabídky z prodejen na
telefonním čísle 776 89 69 59 od 8:00-17:00 hod. pondělí až pátek. Rádi Vás proto obsloužíme i telefonicky, kde Vám naše milá kolegyně pomůže vyřídit Váš požadavek.

V případě, že máte dotaz k vaší objednávce z prodejny Hlučín, volejte na tel: 776 89 69 59, naše kolegyně Vám řekne stav případně se s Vámi domluví na dodání zboží.

Podpora Covid-19 pro zákazníky i podnikatele v říjnu a listopadu 2020.

V rámci nouzových opatření jsme se jako firma rozhodli udělovat mimořádné slevy pro naše zákazníky i pro podnikatele OSVČ.

Víme, že situace je nyní nepříjemná pro nás všechny a nouzová opatření jen tak nezmizí. Protože, ale některé rozpracované projekty jen tak odložit nelze, nabízíme nyní získat podporu Covid-19 na produkty v našem eshopu.

Pro všechny, kteří chtějí tuto podporu Covid19 pro říjen a listopad 2020 využít, stačí nám napsat poptávku na zboží na mail eshop@snabytek.cz

Vybavení naše domovy, kanceláře a provozovny prostě potřebují a proto přinášíme možnost, jak v této nelehké době ušetřit. Věříme, že díky tomu se k nám v budoucnu vrátíte a nákupy budete opakovat.

DĚKUJEME TÝM SNABYTEK®

Web vyrobili ve Webklient.cz