Hledáte práci v nově vznikajícím projektu? Baví Vás administrace, práce na pc? Zkuste si přečíst náš požadavek na pozici ADMINISTRÁTOR ESHOPU.

  • HPP, poloviční úvazek, dohoda
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Hledáme administrátory pro naše nově budovaný eshop. Pracoval jste v e-commerce a máte zkušenosti z tohoto odvětví? Chcete se podílet na rozvoji nového projektu od základu? Máte rádi výzvy? Tak toto je ta správná výzva! Neváhejte a pošlete nám vaše CV. Hledáme nové kolegy do týmu, kteří vybudují nové technické řešení.

Náplň práce: Stanete se součástí kolektivu. Vaši zákazníci budou nejen návštěvníci eshopu, ale budou jimi i vaši kolegové, kteří budou chtít po vás úkoly a práci. Příprava, kontrola… Vaše vizitkou budou spokojení kolegové, ale také zákazníci, kteří vám dají referenci jak byli spokojeni. Budete se starat o vzhled eshopu, budete aranžovat a sem tam i vystavovat zboží. Budete přijímat a vydávat zboží, objednávky. Budete vystavovat doklady, pracovat s pokladnou. Budete se vzdělávat a získáte nové bohaté zkušenosti, které očekáváme, že budete předávat našim zákazníkům, kolegům, aby jsme docílili maximální spokojenosti.

Co nabízíme: Zázemí velké společnosti, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje. Budeme se podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby Váš plat byl k vaší spokojenosti. Nabízíme osobní ohodnocení a motivaci. Nabízíme práci v nově připravovaném PROJEKTU, který nabídne mnoho nových funkcí. A jak je o nás známo – BUDE TO VELKÉ.

Požadujeme:

  • vlastní organizace práce – plánování a provádění marketingových strategií on-line – vývoj, implementace, realizace a řízení strategie obchodování v našem internetovém obchodě,
  • zákaznický servis ( identifikace potřeb, ověřování stížnosti, analýza příčiny rezignace ze služby, atd.).
  • řízení expozice v našem internetovém obchodě (cena, popis, fotografie) – dohled nad cenovou politikou v internetovém obchodě (ceny, obchodní podmínky) – analýza efektivity provedených marketingových aktivita a prodeje
  • navrhovaná nová řešení, která zlepšují účinnost a kvalitu prodeje v našem internetovém obchodě
  • zodpovědnost za plnění stanovených plánů,
  • samostatná realizace obchodních případů
  • práce s kompletním balíkem OFFICE
  • práce v online světě…

POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Životopisy zasílat na email: info@snabytek.cz , předmět „ŽIVOTOPIS ADMIN ESHOP“ Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!